Lusaka July 2018 In Pictures, Who wore It Better?

2
4079

Yesterday “PR Girl Media” held another successful annually edition of a Fashion Event Tagged “Lusaka July”. This year’s event was graced by the guest appearance of Ghanaian Actress “Nadia Bauri“.

As usual, Local Celebs rocked the event with their Different attires. Below are some of the pictures we have managed to get hold. Who wore it better?


2 COMMENTS

  1. Jeśli masz wątpliwości co do działań swoich dzieci lub bezpieczeństwa ich rodziców, możesz włamać się do ich telefonów z Androidem z komputera lub urządzenia mobilnego, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Nikt nie może monitorować przez całą dobę, ale istnieje profesjonalne oprogramowanie szpiegowskie, które może potajemnie monitorować działania telefonów z Androidem, nie informując ich o tym.

  2. Monitoruj telefon z dowolnego miejsca i zobacz, co dzieje się na telefonie docelowym. Będziesz mógł monitorować i przechowywać dzienniki połączeń, wiadomości, działania społecznościowe, obrazy, filmy, WhatsApp i więcej. Monitorowanie w czasie rzeczywistym telefonów, nie jest wymagana wiedza techniczna, nie jest wymagane rootowanie. https://www.mycellspy.com/pl/tutorials/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here